Hygiena plnenia

Dnešný trh nápojov je ovládaný predovšetkým značkami a zákazníkmi, a preto si vyžaduje vysokú úroveň stálosti kvality a chuti, predlžovanie trvanlivosti a atraktívne balenie a nacenenie produktov. Výrobcovia musia ponúkať rozmanité výrobky, aby sa odlíšili od konkurencie a zvýšili svoj podiel na trhu. V tomto vysokokonkurenčnom prostredí nie je priestor pre chyby. I tá najmenšia nepresnosť v hygiene plnenia môže ohroziť povesť značky a bezpečnosť produktu.

Dlhodobá skúsenosť spoločnosti Ecolab v tejto oblasti môže toto riziko znížiť na minimum. Starostlivé čistenie a dezinfekcia plniacich a zátkovacích liniek je základnou požiadavkou všade, kde je treba eliminovať mikrobiálnu kontamináciu. Túto časť procesu plnenia neberieme na ľahkú váhu a podporujeme vás programami šitými na mieru práve automatickým, poloautomatickým a manuálnym plniacim linkám.

Ecolab taktiež vyvíja konkrétne riešenia podľa priania zákazníka, ktoré sú zamerané na kľúčové procesy a prevádzkové záležitosti, ako je napríklad vodné a energetické hospodárstvo, použitie a skladovanie chemikálií, čistenie odpadových vôd.

Back to Top