Nároky na výrobu, prevádzkovú efektivitu a potreba minimalizovať nutné odstávky predpokladajú časté revízie otvorených spravovávajúcich liniek medzi výrobnými periódami. Problémy s poskytovaním stabilnej hygieny spolu s určením času a zdrojov vedú k potrebe optimalizácie procesu čistenia. Výber správneho čistiaceho prostriedku podľa typu a úrovne znečistenia spolu so starostlivým zvážením materiálu a dizajnu spracovávajúcej linky je zásadný. Unikátne požiadavky kladené na jednotlivé linky a rôzne, zložité nečistoty vyžadujú na dosiahnutie potrebných výsledkov špecializované znalosti.

Portfólio penových prostriedkov firmy Ecolab tieto náročné požiadavky spĺňa. Zahrňuje tri produktové rady výrobkov s rôznou konzistenciou peny a času zotrvania. Penové prostriedky sú zárukou stabilne čistých a dezinfikovaných povrchov pre bezpečnú výrobu potravín s optimalizovanými a účinnými procesmi, ktoré šetria čas, energie a peniaze.

Individuálne programy Ecolab zaručujú, že z vašich produktov získate maximum výhod. So znalosťou problematiky čistenia otvorených povrchov, chápania procesov a komplexnej série produktov a systémov Vám naši skúsení špecialisti navrhnú riešenie pre vaše špecifické požiadavky.

 

Back to Top