Starostlivosť o vemeno

Prevencia mastitídy a udržovanie struku v dobrej kondícii je jedným z najúčinnejších spôsobov ako zlepšiť výnosy mlieka a zisk mliečnych fariem. Starostlivosť o struky s profesionálnymi biocídnymi produktmi je považovaná za najvýznamnejšiu metódu prevencie mastitídy.

Pomáhame Vám účinne chrániť vaše kravy proti nákazlivým patogénom prevenciou kontaminácie v čase dojenia. Odporúčame profesionálnu hygienu dojenia s účinnými programami starostlivosti o struky a so súborom dezinfekčných riešení. Ochrana proti mastitíde pochádzajúcej zo znečisteného prostredia sa najlepšie realizuje udržovaním čistého a suchého prostredia. K tomu sú určené naše programy biologickej bezpečnosti a špeciálne navrhnuté riešenia pre starostlivosť o struky pred a po dojení.

Všetky kúpele pre struky, vyvinuté spoločnosťou Ecolab, obsahujú ošetrujúce zložky, ako sú zvlhčujúce, zmäkčujúce a exfoliačné látky, ktoré pomáhajú udržovať pokožku zdravú v rôznych podmienkach okolitého prostredia, obmedziť vstupné body pre baktérie a maximalizovať dobu dojnosti kráv.

Uvedomujúc si potrebu zvýšenej ochrany proti mastitíde v čase dojenia, pre rýchly priechod kráv, ako aj pre zvýšený komfort obsluhujúceho personálu spoločnosť Ecolab vyvinula celý rad riešení s využitím ľahko ovládateľných aplikačných zariadení.

 

Back to Top