Kariéra

Kariéra

Sme spoločnosťou, ktorá je hrdá na svoju históriu v poskytovaní služieb, zavádzania inovácií a trvalého rastu. Postupne sme vytvorili jedinečnú firemnú kultúru, ktorá našich zamestnancov motivuje k odvádzaniu tých najlepších výsledkov.

Pre vás to znamená príležitosť k ďalšiemu profesnému rastu pri práci v stále náročnejšom prostredí trhu a súčasne istotu, že vám bude poskytovaná všetka podpora vrátane možnosti osobného rozvoja a zvyšovania odbornosti. Naša spoločnosť vytvára a podporuje prostredie, v ktorom sú rozpoznávané osobné schopnosti, potenciál pre ďalší individuálny rozvoj, odmeňovanie za dobré výsledky a stanovovanie cieľov, ktoré motivujú k ďalším úspechom, pri ktorých je individuálny podiel každého zamestnanca rovnako dôležitý ako výsledok dosiahnutý celým tímom.

Staňte sa súčasťou nášho tímu

Pred takmer 90 rokmi začínala spoločnosť Ecolab s jedným zamestnancom a jedným produktom, ktorý dodávala na jeden trh.

Dnes, vďaka odhodlaniu poskytovať najlepšie riešenia v oblasti hygieny, sanitácie a súvisiacich služieb, zastáva vedúce svetové postavenie týkajúce sa veľkosti, rozsahu aj odbornosti, ktoré by s istotou prekonalo aj najodvážnejšie očakávania zakladateľa našej spoločnosti.

Naše podnikanie

 Kliknite sem ,aby ste sa dozvedeli viac o Ecolab

Výskum, vývoj a inžiniering v spoločnosti Ecolab

V spoločnosti Ecolab nie je inovácia len naša práca - je to naša vášeň.
Back to Top