Organizačné jednotky

Kontrola kontaminácie: Divízia Shield Medicare zaujíma vedúce postavenie na trhu v oblasti dodávok špeciálnych produktov pre kontrolu kontaminácie u odberateľov z odvetvia farmaceutického a biotechnologického priemyslu, aj z radu poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a výrobcov zdravotníckych zariadení v celom svete.

Ubytovacie prevádzky a prevádzky verejného stravovania (HoReCa): Komplexné riešenie hygieny pre odvetvia ubytovania, verejného stravovania, reštaurácií, zdravotníctva, retailu a profesionálnej správy objektov, vrátane umývania riadu, vlastných práčovní, upratovania, filtrácie a úpravy vody, produkty pre zabezpečenie bezpečnosti potravín, špeciálne produkty pre kuchyne a práčovne a produkty pre údržbu bazénov a kúpeľov.

Zdravotníctvo: Produkty a služby zahŕňajúce prípravky na umývanie rúk, vrátane hygienickej a chirurgickej dezinfekcie rúk, čistiace  a dezinfekčné prípravky používané pri čistení a dezinfekcii chirurgických nástrojov a prípravky na dezinfekciu tvrdých, vodeodolných povrchov.

Výroba potravín a nápojov: Produkty, technológie a systémy na čistenie a sanitáciu, ako aj súvisiace služby určené pre poľnohospodársku výrobu, výrobu nápojov, farmaceutický priemysel, mliekárne, mäsokombináty, hydinárne a iné potravinárske prevádzky.

Starostlivosť o textílie: Produkty, technológie a systémy na čistenie a sanitáciu, ako aj s tým súvisiace služby, vrátane riešení pre úsporu energie a recykláciu vody, systémy správy dát určené pre komerčné práčovne, ktoré čistia pracovné odevy, posteľné a stolové textílie a nemocničnú bielizeň.

Back to Top