Pre vyhľadanie našej výročnej správy Správa o udržateľnom rozvoji vo viacerých jazykových mutáciách kliknite tu. 

Aby bol svet čistejší, bezpečnejší a zdravší.

Každý deň, u viac ako milióna zákazníkov po celom svete, pomáha Ecolab vytvárať náš svet čistejší, bezpečnejší a zdravší.
Ecolab, ako popredný svetový líder v technológií úpravy a servisu vôd, ako aj hygienických a energetických technológiách a službách plní dôležitú úlohu pri napĺňaní stále sa meniacich potrieb tohto sveta. Poskytujeme a chránime životne dôležité zdroje, ako sú: čistá voda, bezpečné potraviny, dostatok energie a zdravé životné prostredie. Zodpovedne riadime naše výrobné závody a hľadáme riešenia problémov a výziev, ktorým sú nútení čeliť naši zákazníci, pomáhame im uspieť v náročnom konkurenčnom prostredí.
Sme presvedčení, že hrozba obmedzených zdrojov si vyžaduje neobmedzenú nápaditosť. Prostredníctvom našich riešení a pomocou našich nápadov, môžeme partnerom poskytovať prínosné riešenia. Everywhere It Matters - Všade, kde na tom záleží.

Vytváranie čistejšieho, bezpečnejšieho a zdravšieho sveta považuje spoločnosť Ecolab za svoje poslanie.

Naše riešenia sú navrhované tak, aby zákazníkom poskytovali najefektívnejšie a najúčinnejšie sanitačné postupy, najvyššiu bezpečnosť potravín a najspoľahlivejšiu prevenciu pred infekciami a zohľadňovali pritom celkový dopad na životné prostredie.

Back to Top