O divízii Nalco Water

Spoločnosť Nalco Water, popredný svetový poskytovateľ služieb v oblasti úpravy vody a zlepšovania procesov, spolupracuje so zákazníkmi, ktorí hľadajú inovatívne riešenia výziev v oblasti úpravy vody. Našou víziou je byť svetovým lídrom v oblasti vody, energie a hygieny - poskytovať a chrániť to, čo je životne dôležité. 

Nalco Water znamená inovácia

V spoločnosti Nalco Water je vodné hospodárstvo našou vášňou. Každá prevádzka je jedinečná, preto aplikační inžinieri spoločnosti Nalco pristupujú k potrebám každého zákazníka individuálne. Skúmajú spôsoby, ako zefektívniť svoje systémy, dosiahnuť úspory vody a zároveň zlepšiť kvalitu výrobkov. 

Pokrokové technológie

Technológie 3D TRASAR™ priniesla revolúciu v hospodárení s vodou tým, že našim zákazníkom poskytuje úplný prístup k ich vodným systémom v reálnom čase. Táto technológia kombinuje chémiu, monitorovanie a automatizované riadenie, aby pomohla zákazníkom zvýšiť účinnosť a zároveň znížiť spotrebu vody a energie. 

Výzvy týkajúce sa úspory vody

Naše odborné znalosti v oblasti vody sú bezkonkurenčné, rovnako ako naše partnerstvo so zákazníkmi pri riešení ich najnáročnejších problémov. Spolupracujeme so širokou škálou spoločností od komerčných budov, potravinárskeho priemyslu, automobilového priemyslu, energetiky, chemického a kovospracujúceho priemyslu až po výrobné odvetvia, ako je papierenský a banský priemysel.